Staršovstvo - ČCE H. Čermná

ČCE Horní Čermná

PŘEHLED SETKÁNÍ

červenec 2017

2.7. 3. neděle po sv. Trojici
v 8.45 bohoslužby s Večeří Páně
bohoslužby v Horním Třešňovci od 14h
3.7. instalace výstavy
Reformace v Českých zemích/td>
9.7. 4. neděle po sv. Trojici
v 8.45 bohoslužby společně se skauty
od 13.30 bohoslužby v LDN Žamberk
15.-22.7. pobyt rodin s dětmi - Hluchavka
16.7. 5. neděle po sv. Trojici
v 8.45 bohoslužby
po bohoslužbách příprava na Zbytov
od 14h bohoslužby v Horním Třešňovci
18.7. konec výstavy Reformace v Českých zemích a její stěhování do Zlína
23.7. 6. neděle po sv. Trojici
v 8.45 bohoslužby s Kamilem Vystavělem
28.7. příprava na Zbytov
30.7. 7. neděle po sv. Trojici
v 8.45 bohoslužby
ve 14h odjezd na Zbytov s dětmi a mládeží

srpen 2017

6.8. 8. neděle po sv. Trojici
v 8.45 bohoslužby se sv. Večeří Páně - Michal Branda
bohoslužby v Horním Třešňovci od 14h
kolem 14h příjezd ze Zbytova
10.8. voda
13.8. 9. neděle po sv. Trojici
v 8.45 bohoslužby křestní
20.8. 10. neděle po sv. Trojici
v 8.45 bohoslužby Gabriela Ďurašková
od 14h bohoslužby v Horním Třešňovci
27.8. 11. neděle po sv. Trojici
v 8.45 bohoslužby Petr Šilar

Staršovstvo

Příští schůze staršovstva:
datumčasvedenípoznámka
15.září19.00Dadáková

Starosti starších

Starosti starších

Ze zápisu staršovstva

2014
2013
červen - prosinec 2012
leden - květen 2012

Farní sbor v Horní Čermné spolu se svým farářem touží vytvářet společenství sboru, kde se bude každý cítit přijímán ve své jedinečnosti.

staršovstvo
Staršovstvo 2017

Chceme se shromažďovat jako společenství, které vítá lidskou rozmanitost. Chceme se podílet na vytváření místa, kde se mohou lidé jakékoli víry - nebo i lidé nevyznávající žádnou víru - setkávat v naslouchání, rozhovoru, v otevřenosti otázkám, v radosti a v modlitbě. Chceme být solidární s lidmi, kteří se z nějakých důvodů ocitli v mimořádné životní situaci nebo na okraji společnosti.

staršovstvo
Staršovstvo 2011

Odpovědnost za toto poslání přijali spolu s farářem členové STARŠOVSTVA

Členy staršovstva jsou:
Brábník Lukáš (do roku 2023)
Brábník Martin (do roku 2023)
Carda Jan (kurátor) (do roku 2020)
Dadáková Věra (do roku 2023)
Dušek Daniel (do roku 2020)
Hajzler Miloš (do roku 2023)
Hlávka Jan (do roku 2020)
Jindra Radomil (do roku 2023)
Marek Jiří (do roku 2020)
Schindler Jan (do roku 2023) Spáčilová Markéta (do roku 2023)
Šilar Ladislav (do roku 2020)
Šilar Miroslav (do roku 2020)
Šilarová Hana (místokurátorka) (do roku 2020)
Tkačíková Drahuše (do roku 2023)
Vacenovský Tomáš (do roku 2023)
Keller Jakub (farář)

Náhradníci:
Šilarová Renata
Papoušek Mikuláš