Staršovstvo - ČCE H. Čermná

ČCE Horní Čermná

PŘEHLED SETKÁNÍ

červen 2018

31.5. - 2.6. synod – Litomyšl
3.6. 1. Neděle po sv. Trojici
v 8.45 bohoslužby se sv. Večeří Páně
s hostem Markem Zikmundem
po bohoslužbách rozhovor o synodu
ve 14h bohoslužba v Horním Třešňovci
7.6. výuka náboženství ve škole
8.6. varhanní koncert MHF od 20.h
9.6. setkání kurátorů v Hradišti + instalace J.Drdy
10.6. 2. Neděle po sv. Trojici
v 8.45 bohoslužby
společně s hosty z Berlína a s účastí chrámového sboru
(11.-15.6.) (kurz pro začínající kazatele)
15.6. staršovstvo od 19h
16.6. večeře pro konfirmované v posledních 12ti letech od 18h
17.6. 3. Neděle po sv. Trojici
v 8.45 bohoslužby s Michalem Brandou
ve 14h bohoslužba v Horním Třešňovci
21.6. závěrečné hodiny náboženství
od 19h 30tníci
22.6. pátečníci
24.6. 4. Neděle po sv. Trojici
v 8.45 bohoslužby
společně s dětmi na závěr školního roku
výlet s dětmi
25.6. koncert žáků ZUŠ Lanškroun
od 10.30 pro školu
od 16.00 pro všechny
30.6. svatba

Staršovstvo

Příští schůze staršovstva:
datumčasvedenípoznámka
15.6.201819hM.Spáčilová

Starosti starších

Starosti starších

Ze zápisu staršovstva

Farní sbor v Horní Čermné spolu se svým farářem touží vytvářet společenství sboru, kde se bude každý cítit přijímán ve své jedinečnosti.

staršovstvo
Staršovstvo 2017

Chceme se shromažďovat jako společenství, které vítá lidskou rozmanitost. Chceme se podílet na vytváření místa, kde se mohou lidé jakékoli víry - nebo i lidé nevyznávající žádnou víru - setkávat v naslouchání, rozhovoru, v otevřenosti otázkám, v radosti a v modlitbě. Chceme být solidární s lidmi, kteří se z nějakých důvodů ocitli v mimořádné životní situaci nebo na okraji společnosti.

staršovstvo
Staršovstvo 2011

Odpovědnost za toto poslání přijali spolu s farářem členové STARŠOVSTVA

Členy staršovstva jsou:
Brábník Lukáš (do roku 2023)
Brábník Martin (do roku 2023)
Carda Jan (kurátor) (do roku 2020)
Dadáková Věra (do roku 2023)
Dušek Daniel (do roku 2020)
Hajzler Miloš (do roku 2023)
Hlávka Jan (do roku 2020)
Jindra Radomil (do roku 2023)
Marek Jiří (do roku 2020)
Schindler Jan (do roku 2023) Spáčilová Markéta (do roku 2023)
Šilar Ladislav (do roku 2020)
Šilar Miroslav (do roku 2020)
Šilarová Hana (místokurátorka) (do roku 2020)
Tkačíková Drahuše (do roku 2023)
Vacenovský Tomáš (do roku 2023)
Keller Jakub (farář)

Náhradníci:
Šilarová Renata
Papoušek Mikuláš